ارييل

ارييل


مجنون تماما عن الذكية. إذا ظهر شيء جديد ، فيجب تسليمه واختباره. يحب الحلول التي تعمل ، ويكره الأدوات عديمة الفائدة. حلمه هو بناء أفضل بوابة ذكية في بولندا (وفي وقت لاحق في العالم ومارس في 2025).

مايج

ماجدة


رئيس كاسحة. هي التي تبني قوائم المهام ، وتقاويم الأحداث ، وتنسق عمل فريق التحرير بأكمله ، وتتحدث مع المنتجين. Madzia مسؤولة أيضًا عن جميع الأفلام التي يمكنك مشاهدتها على قناتنا! يحب ويعدلهم 🙂 هل تحب أيضًا صورنا على Instagram و Pinterest؟ إنها أيضًا. يحب عندما يتم تنظيم كل شيء ، مما يساعدنا بقوة على التغلب على الفوضى الذكية. مسافر متحمس ومروحة لدرجات حرارة أعلى من 30 درجة. أوركسترا أنثى!

انيا

انيا


الحصان الأسود SmartMe. أنيا مسؤولة عن كل ما تراه على الموقع ، وبالتالي عن التصميم الجرافيكي ، التصميم - كل شيء من الشعار إلى الخط. إنه يضمن أن جميع قنوات الاتصال لدينا متسقة. مثل تشاكي ، يحب التغلب على قمم الجبال بدوره. أنيا تصنع آيس كريمًا رائعًا - نوصي بشكل خاص بملفات تعريف الارتباط!

Darek

دارك (تشاكي)


مفتش محترم نهارا ورجل جبلي ليلا. في SmartMe هو المسؤول عن وسائل الإعلام ، أي الأفلام والصور التي ستراها مع شعارنا. اكتسب مهنته في مجال التصوير الفوتوغرافي والتصوير الفوتوغرافي على قمم جبال الأنديز وجبال تاترا وكل شيء آخر ، والذي يبلغ ارتفاعه 4 متر على الأقل. يحب سكودا (كان لديه اثنين بالفعل وما زال العداد ينبض).

علا

علا


Polonistka, która ratuje nam życie! Nie ukryje się przed nią żadna literówka, a każde zdanie w serwisie musi przejść jej rygorystyczne testy. Z zamiłowaniem podróżuje i wędruje po górach.

اللاعب Szymon

اللاعب Szymon


Zdrowy rozsądek. Szymon odpowiada za cały backend naszych serwisów. Kiedy coś nie działa, on wie dlaczego i potrafi to naprawić! Dba o to, żeby serwis był bezpieczny, szybki i co chwilę zaskakiwał Was nowościami. Bierze udział w runmagedonach i zawodach w planszówki. Lubi mieć święty spokój.

دانيال

دانيال


Mawiają, że Daniel zaczął swoją przygodę z nowymi technologiami już w kołysce i chyba coś w tym jest. Do godziny 16:00 szanowany programista, a po niej redaktor, bezwzględny dla wszystkiego, co tylko udaje bycie smart. Uwielbia podróże małe i duże.

اللاعب Michał


Fascynat nowych technologii, któremu pomysły po prostu nigdy się nie kończą! Ciągle odkrywa nowe sprzęty do przetestowania, projektuje smart rozwiązania i sam je buduje. Człowiek orkiestra, który dodatkowo świetnie tańczy! PS To on odkrył, jak się porozumieć z chińskim budzikiem, więc szacunek 😉

كاسيا


Wielkie odkrycie SmartMe. Pisze świetne teksty i zawsze trafia w samo sedno. Potrafi ocenić smart sprzęty z zupełnie innej strony i ma na wszystko świeże spojrzenie. Jej newsy zawsze Was zainteresują i gwarantujemy, że z wielką ochotą będziecie je czytać! A to tylko początek. Jak wiele razy jeszcze nas zaskoczy? Sami nie możemy się doczekać!

مارتينا (سوزي)


Zdecydowanie najbardziej pozytywnie zakręcona osoba w SmartMe. Rozumie i lubi social media, a w dodatku potrafi świetnie się w nich poruszać. Nadzoruje Instagram i Pinterest. To dzięki niej możecie zobaczyć, jak piękna potrafi być technologia i jak wygląda nasza praca od kuchni. Bez niej SmartMe nie byłoby tak kolorowe. Poza tym tworzy napisy do naszych filmów YouTube oraz pisze newsy. Kobieta orkiestra!

كرزيستوف

كريستوف


Elektronikę ma we krwi! Jest redaktorem oraz projektantem w SmartMe działającym w obszarze Home Assistant. Często lubi sam budować rozwiązania oraz rozwijać swoją pasję związaną ze smart domem. W wolnym czasie uwielbia robić zdjęcia, a my uwielbiamy je publikować 🙂

اللاعب Paweł


Pozytywny człowiek, który skrywa niejedną tajemnicę 😉 Uwielbia Google Home i wszystko, co można z nim połączyć. Nie boi się wyrażać swojej opinii. Jego celem jest tak zaprojektować smart dom, aby nie było tego widać. Z chęcią recenzuje zarówno produkty Smart Home, jak i kamery, np. samochodowe.

رومي

رومي


Większości z nas w żyłach płynie krew, ale są tacy, którym płynie prąd. Taki jest właśnie Remik. Za dnia przykładny ojciec, ale gdy tylko zajdzie słońce, wyciąga sprzęty Fibaro i patrzy, co jeszcze można z nimi zrobić! Projektant i redaktor SmartMe

كارولينا


Smart Mama 😉 Jest mamą trojga słodziaków. Bardzo ceni sobie czas spędzany z rodziną, dlatego stale poszukuje smart gadżetów ułatwiających życie. Przetestowała setki urządzeń, żeby wybrać te najlepsze. W SmartMe chętnie pomoże młodym i trochę starszym rodzicom! Poza czasem spędzonym z pociechami oraz na SmartMe pracuje jako specjalista psycholog kliniczny 😉

SMARTME

عالمك كله - ذكي

لديك أسئلة

Napisz do nas, chętnie pomożemy!